reklama
reklama
reklama
reklama

Danie dnia

Ocena użytkowników: gorlice-wydarzenia-aktualności-reklama-kultura-sport-ogłoszeniagorlice-wydarzenia-aktualności-reklama-kultura-sport-ogłoszeniagorlice-wydarzenia-aktualności-reklama-kultura-sport-ogłoszeniagorlice-wydarzenia-aktualności-reklama-kultura-sport-ogłoszeniagorlice-wydarzenia-aktualności-reklama-kultura-sport-ogłoszenia / 6
SłabyŚwietny 

 Chcesz skorzystać z wyjątkowej oferty zapromowania swoich specjałów?

Nic prostszego.

Zapraszamy do nas.

Twoją ofertę codziennie zobaczy ponad 4 000 naszych czytelników w Gorlicach .


Skontaktuj się z naszym portalem

- e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- telefonicznie - 733 99 51 51


Podaj jaki rodzaj promocji Cię interesuje

a) danie dnia,
b) reklama lokalu

Wybierz ofertę dla siebie

a) danie dnia - logo widoczne na głównej stronie portalu, po kliknięciu w logo czytelnik zostaje przeniesiony na podstronę portalu, gdzie widoczna jest oferta "Dania dnia" Państwa lokalu, razem z logo i numerem telefonu. Oferta danie dnia obowiązuje we wszystkie dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 11.30 do 17.30.

1 miesiąc: 60 zł*
3 miesiące: 160 zł*
6 miesięcy: 300 zł*
rok: 550 zł*

Kontrahent przesyła skład dania dnia, sms-em (733 99 51 51) lub e-mailem ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ), codziennie w dni powszednie, przed godz. 11.00.

Publikacja modułu następuje od poniedziałku do piątku w dni powszednie, w godz. 11.30 - 17.30.

Dodatkowe informacje o menu, innych aktywnościach Państwa firmy zostają rozpatrywane indywidualnie. Istnieje możliwość zwiększenia aktywności reklamowej przez nasz funpage na portalu społecznościowym.

* Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć do nich podatek VAT (23%).

b) reklama lokalu w banerze flash (szczegóły w dziale REKLAMA - link)


Wystawiamy faktury VAT.

Kontakt telefoniczny (g. 8.00-20.00) 733 99 51 51

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.